Stalo se Vám, že jste omylem odhalili své intimní místo?

Mě když jsme byli se třídou na koupališty, tak mi spadli kalhotky a viděli to asi úplně všichni..
Doplňuji:
koupališti, spadly. mně..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

pokud někdy ano, tak si takovou prkotinu si nepamatuju...pokud se sprchuji v lázních před tím než jdu domů, tak to v plavkách rozhodně nedělám, takže ukazuju vše...nejsem žádný exibicionista, chci se jen umýt, ne mydlit plavky...i když pro tebe je tohle asi v 15 nepředstavitelné, že?...neboj, z toho vyrosteš .-)

Další odpovědi:

Zlatý

Nestavají se mi takové omyly.

Zlatý

Nestalo.
P.S: na tvém místě bych se zajímal spíše o češtinu, než komu se co stalo. Bude to pro tebe mnohem prospěšnější, sorry ;-)
Doplňuji:
No vidíš, že to jde! :-) Písemný projev je to jediné, co zde hodně o tazateli napovídá a také prodle toho občas vypadají i odpovědi ;-)

Zlatý

Ale jo. Jednou mě upozornila mladá slečna slovy: pane, kouká vám kousek přirození a já ji povídám, slečno to není kousek, to je celý . :-D

Zlatý

hele, já sem byl jednou s kamarádem na koupališti, a von zničeho nic povídá že ho bolí břicho, pak se najednou na hladině vynořilo asi 5 velikých bublin a von se začal poťouchle smát, protože si myslel že si prdnul, ale asi tak dvě vteřiny na to se vedle jeho hlavy vynořil velkej hnědej bobek

..a byla u toho celá třída, takže tomuhle říkám fópá, to co se stalo tobě je čajíček, podobných situací se ti za život přihoděj stovky, a na 90% časem zapomeneš a ve chvíli kdy ti je někdo připomene si je buď už nebudeš pamatovat a nebo se jim budeš smát... :-)

Zdroj: http://www.csfd.cz/film/5947-s kandalni-odhaleni/

Pokročilý

Tak Mi se to ještě nestalo, až se mi to stane, nepíšu Ti. :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.