marigie

Stalo se Vám, že jste omylem odhalili své intimní místo?

Mě když jsme byli se třídou na koupališty, tak mi spadli kalhotky a viděli to asi úplně všichni..
Doplňuji:
koupališti, spadly. mně..

Nejlepší odpověď
Funna

pokud někdy ano, tak si takovou prkotinu si nepamatuju…pokud se sprchuji v lázních před tím než jdu domů, tak to v plavkách rozhodně nedělám, takže ukazuju vše…nejsem žádný exibicionista, chci se jen umýt, ne mydlit plavky…i když pro tebe je tohle asi v 15 nepředsta­vitelné, že?…neboj, z toho vyrosteš .-)

Další odpovědi
Drap

Nestavají se mi takové omyly.

www

Nestalo.
P.S: na tvém místě bych se zajímal spíše o češtinu, než komu se co stalo. Bude to pro tebe mnohem prospěšnější, sorry 😉
Doplňuji:
No vidíš, že to jde! 🙂 Písemný projev je to jediné, co zde hodně o tazateli napovídá a také prodle toho občas vypadají i odpovědi 😉

anonym

Ale jo. Jednou mě upozornila mladá slečna slovy: pane, kouká vám kousek přirození a já ji povídám, slečno to není kousek, to je celý . 😁

bolak

hele, já sem byl jednou s kamarádem na koupališti, a von zničeho nic povídá že ho bolí břicho, pak se najednou na hladině vynořilo asi 5 velikých bublin a von se začal poťouchle smát, protože si myslel že si prdnul, ale asi tak dvě vteřiny na to se vedle jeho hlavy vynořil velkej hnědej bobek

..a byla u toho celá třída, takže tomuhle říkám fópá, to co se stalo tobě je čajíček, podobných situací se ti za život přihoděj stovky, a na 90% časem zapomeneš a ve chvíli kdy ti je někdo připomene si je buď už nebudeš pamatovat a nebo se jim budeš smát… 🙂

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/5947-skandalni-odhaleni/

Radomír.cz

Tak Mi se to ještě nestalo, až se mi to stane, nepíšu Ti. 🙂