Stalo se vám,že .....

…stojíte u automatu na kávu,vyberete si druh,zaplatíte a kelímek je plný něčeho,co jste si neobjednali ? Zrovna dnes se mi stalo,že jsem si dal 3 in 1 a v kelímku jsem objevil horkou,čistou vodu! No,nekupte to za deset korun,že ?

Nejlepší odpověď
anonym

budte rád že jste tam měl aspon vodu,mě jednou začala téct káva,ale asi došly kelímky,teklo to na zem a na mě koukali ostatní jako bych za to mohla já

Další odpovědi
Miroslavst

Bohužel cena vody stoupá a kor teplé.
A stalo se ti, že ti to nalilo, ale ne do kelímku? Mě jo.

hanulka11

To teda naštve, co? Mě se to zatím nestalo …zatím

Terryle

To, co říká burak, se mi stalo ve škole už mockrát. A mockrát jsem to viděla u ostatních obětí. Vždycky nahazujou tak nevěřícnej a užaslej výraz, že by si jeden myslel, že jsou svědky zjevení panenky Marie… :)

Horká, čistá voda se fakt vyplatí – měl sis ji zmrazit a schovat na později, horká voda se vždycky hodí :o) Já piju kafe s mlíkem a už mockrát jsem dostala jen řídký horký mlíko. Mňam.

anonym

A byl ten kelímek aspoň 3× větší?

vecernice

Dneska se všechno nahrazuje…Ještě se mi to nestalo,ale asi bych byla pěkně vykulená.

led

To je v poriadku.
Je to platená služba – Ochrana zdravia obyvateľstva -.
Predstavte si, vypijete 3v1 a príde vám zle, z vody by sa to nemalo stať. 🙂
Najčastejšie je takáto platená služba v blízkosti bufetov. Prečo asi?

elektrikář

U některýchj automatů je možnost volby pokud si přinesete vlastní hrneček, jinak je to chyba obsluhy kelímky se před vložením do automatu musí uvolnit někdy jsou moc zapasované do sebe.