Miroslavst

Stalo se vám to taky?

Šli jste někdy 3km pěšky? Já dnes, děs a hrůza. A to jsem ještě tlačil pincka.
Proč ty benzínky nestavějí blíž?

Nejlepší odpověď
anonym

nestalo škoda že jsem to neviděla nejsem škodolibá,ale asi bych se smála až bych se za břicho popadala

Další odpovědi
BEAES

Od jisté doby, co se mně pincek sám rozjel při chůzi, nestihla jsem naskočit a sám se záhadným způsobem přidával plyn-skončili jsme v příkopu. Tak jezdím raději autem a nafta mi došla zrovna nedávno. Poprve a doufám, že naposledy, už si budu dávat pozor…

rybíz

Zamlada jsme tlačili pincka nebo motorku i víc než 3 km a někdy dokonce lesem.

verka

To je malou nádrží, benzinky jsou i tři na jednom místě.
Chodím 5 km do práce, ne tedy každý den, ale vždy bez pincka.

cukrar

ano stalo, tlačil jsem 14 km taky pionýra, ale pro ulomenou rozetu.

mojitek

ja tlacil 4 km masinu kvuli pretrzenymu retezu-2 km z toho bylo do desnyho kopce,35°ve stinu

led

Presne preto som presedlala na motorový bicykel. Keď nie sú už ani benzínové výpary, šlapem ako na bicykli. Urobím niečo aj pre svoje zdravie a môžem aj do miest, kde motorové vozidlá nesmú… 🙂

mj81

Nestěžuj si, mě jednou došla nafta v autobusu (jel jsem s ním prvně a nějak mi zapomněli říct, že když se poprvé rozsvítí kontrolka prázdné nádrže, už je pozdě hledat pumpu). Naštěstí jsem zůstal stát 200 metrů od pumpy a dalo se k ní zacouvat samospádem 🙂