iceT

Stalo se vam taky?

Pred chvili mi prisla sms zprava-mate schvalenou zadost o uver.Ihned volejte na cislo 900950060.
Zajimalo by me,kde odesilatel prisel na moje cislo,sms prisla z cisla 999030.
O pujcku jsem si zadala,to ano,ale nakonec z toho seslo,a neni to ani poprve,co me nekdo takto kontaktuje.
Myslite,ze jsou to zase nejaci podvodnici,kteri uz nevedi,kde jinde shanet klienty?

Nejlepší odpověď
panenka

Ano jedná se o podvod.Oni vám sice poslali že máte váš úvěr schválený ale to není vše na to číslo které začíná 900 prosím nevolejte můžete s nimi provolat dost peněz a oni vám ve výsledku můžou taky říci že vám nakonec nic nedají už to dávali i v televizi že na takové lidi si máme dávat pozor když nám něco takového dojde proto budte opatrná a raději nikám nevolejte a zprávu smažte.
Nikdy se mi to nestalo na takové věci jsem opatrná.

Další odpovědi
Jahoda

Myslím, že to jsou podvodníci. Na takové SMSky bych nereagovala. Mohu říci, že i já mám podobné problémy. Zadala jsem si do vyhledávače na Seznamu AVON a čekala, které stránky mi vyjedou. Narazila jsem na jednu, kde paní nabízela poslání katalogu a nějaké vzorečky zdarma. Spíš mi šlo o katalog, protože jsem ho nemohla nikde sehnat. Napsala jsem jí a odpověděla, že mě předá její kolegyní a ta si se mnou poradí a vše mi vysvětlí. Paní po mně chtěla telefonní číslo, tak jsem jí ho dala s tím, aby mi volala jen od 16:00 (nebo 18:00 – teď už si nevzpomínám) do 20:00 hodin. Přišel první telefonát, kde paní chtěla vědět zda jsem vdaná, kolik mám dětí, jaké mám rodinné vztahy apod. A kvůli tomu, aby mi zaslala jeden katalog chtěla vědět tolik osobních věcí. Řekla jsem jí, ať se nezlobí, ale že na toto odpovídat nebudu. Je to soukromá věc. Cca týden byl klid. Pak se paní ozvala, řekla jsem, že už zájem nemám, ale že děkuji za její ochotu. Následovaly další telefonáty. Paní volá klidně i ve 23:00 hodin. Nedávno jsem jí to opět zvedla a řekla, aby mne neobtěžovala. Pár dní byl klid, ale začlo to nanovo. Telefonáty nezvedám a jen čekám, kdy to paní přestane bavit. Má sice můj e-mail, ale zablokovala jsem si ji. Pro jistotu.

Stále nevím, zda tato žena pracuje skutečně pro AVON, nebo je to podvodnice. Nicméně jsem už řádně poučena a pro tyto nabídky nebudu poskytovat můj telefon a další osobní věci. Jsem v tomto směru již velmi opatrná.

Podle mě – na SMSky nereagujte a mažte je. Když nebudete odpovídat, brzy by je to mělo přestat bavit. Hodně štěstí a pevné nervy, neboť moc dobře vím, jak je toto obtěžující…

Jambalaya

Tato čísla berou podvodné firmy z objednávek občanů na nesmysly. Např. věštkyně XY vám splní zdarma každé vaše přání, nebo když vyplníte formulář, zašleme vám zdarma cosi.
Prodávání takto nashromážděných kontaktů je velký a drahý business.

iceT

Jak tak sleduju vasi diskuzi,tak ti podvodnici si nacpou reklamu uplne vsude.
Dekuji za odpovedi.

anonym

Komu je tento produkt určen?

Tento produkt jak sami vidíte je určen převážně problémovým klientům, ale nejenom jim. U nás má šanci získat půjčku opravdu každý. Není proto tedy nic jednoduššího než vytočit číslo 739 472 810 a získat tak jednoduše peníze během několika chvil.

V případě volání na číslo 900950060, je tato služba technicky zajišťována společností Ipex, a.s., se sídlem Široká 37, 370 01, České Budějovice, a zpoplatněna sazbou 99 Kč/min.

Neváhejte a volejte si i Vy pro svoji tele půjčku!

panenka

To je velice divné ted tu mám na návštěvě kámošku která pro Avon dělá a na nic takového se neptají mi ted řekla, když si někdo žádá o katalog ptají se jen na adresu nebo na kontakt té osoby která roznáší objednávky od AVONU protože vše co ty vyplnuješ nebo říkáš do telefonu je nahrávané.

Jahoda

Jak říkám, bude to podvodnice. Mně se to hned nezdálo, protože na jedno zaslání katalogu nemohou požadovat tyto soukromé informace. Prosto jsem řekla, že zájem nemám a raději jsem zavěsila. Nebyly to oficiální stránky AVONu, takže nevím. O katalog si zažádám na oficiálních stránkách, protože tam nic takového požadovat nebudou.

panenka

Od Avonu si objednávám často a nikdy toto po mě nevyžadovali ani mi nevolali domů.

Jahoda

AVon to opravdu byl. Slepá nejsem..

panenka

Taky jsem si oBjednala katalog přes Avon,ale po mě mé osobní věci něchtěli .Vyplnila jsem tam jen kontakt na známou která to dělá a tá mi pak přinesla katalog i s uvítacím balíčkem do týdne dom.Byl to opravdu Avon?

Jahoda

Jenže to nebyly oficiální stránky AVONu. Z textu by ses to dočetla… Zřejmě podvodnice.