hanulka11

Stalo se vám při odbavování na letišti,

že vám zabavili nějaké věci, co jste si vezli z dovolené?

Nejlepší odpověď
annas

Mně ano, i když je to už déle. V bývalém SSSR jsem koupila jako dárky 2 sekáčky na maso. (nebylo moc zboží na výběr). Dala jsem do příruční tašky. Při odbavování v Moskvě je musela vyndat. Prý je dostanu v Praze na letišti. Jenže zásilka, v níž byly nejen moje sekáčky na maso, se někde zatoulala, po hodinovém čekání jsem to vzdala.

Další odpovědi
iceT

Nene,já si nic nevezla z Anglie,já si zapomněla vyzvednout rovnou celý kufr při výstupu z letadla až jsem musela požádat o pomoc na informacích,no jsem se těšila domů no…:-)

žolik

Ne ještě né dávám si na to pozor,už máme skušenost za dobi zlatých časů,nevypláci se to.

Zdroj: žolík

chudst

Nene, zadne cennosti si nevozime, a tech par upominkovych predmetu nema cenu zabavovat. Ale stejne se najde porad milion troubu, kteri si do letadla nesou vlastni piti, ci dokonce nuz/ky, apod. Pokazde, kdyz letim, najde se minimalne jeden clovek, ktery dela potize.