Stalo se vám, po rozhovoru s nepříjemnou osobou, že jste použili pár peprných slov v domnění, že je hovor ukončen?

Nejlepší odpověď
gecco

S telefonem ne…
😉
Ale stalo se mi to při (resp. po) osobním rozhovoru s ´jednou paní´, kdy jsem se domníval, že je již z doslechu a ona se přitom vrátila mi ještě něco povědět…
Co ti budu povídat – byl to začátek dalšího rozhovoru…
;-DD

Další odpovědi
ptáč

Jó, kolega kdysi mluvil se šéfem. Dokončil hovor a pouze oddálil přístroj. Zachechtal se a řekl: to je p.ča a furt se smál.

briketka10

Ano se sousedkou a jejím druhem několikrát
a minulý měsíc byla k jednomu konfliktu s nimi
přivolána policie a od té doby se spolu nebavíme
jen s její maminkou, ale to už jsem sem už psala.

a623682@drdr

…?

Luxx

nestalo.. pečlivě si tohle hlídám :D