Zlatý

Stalo se vám někdy, že vás neúprosně sexuálně vzrušovala kamarádka (případně dámy - kamarád; to se však stává zřídka)?

Pouhý pohled na ni stačí a nemůžete si pomoct - myslíte jen na to jedno ... ovšem status je neúprosně daný - jste prostě "jen kamarádi". Byli jste někdy v takové situaci? Jak jste to řešili? Ona má inkriminovaná kamarádka se to dozvěděla pomocí dvou povídek, které jsem o ní napsal, a bylo to prý pro ni "překvapující"; avšak o objetích, polibcích a dotecích, kterými jsem si svou touhu kompenzoval, tvrdí, že naše přátelství "kazí". Zařekl jsem se, že se budu ovládat (obzvlášť proto, že je prý stále panna a holt jako správná Váha čeká na "prince na bílým koni"...) a už se jí nedotknu, ovšem to jsem tedy na sebe zvědavej...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

To mi nepřipadá jako normální a je to divné.

Další odpovědi:

Bronzový

Říkám si, jestli by nebylo lépe ji o tom říct ož na začátku "kamarádství". Domnívám se, že motivace byla sexuální od počátku... Pro muže je však někdy těžké to rozpoznat. Ale koždopádně je škoda kvůli tomu kamarádku ztratit. Když už je to takhle, pak je dobře o tom s ní mluvit...

Diskuze k otázce

brunette

Je pravda,že potom se to krásný kamarádství může pokazit a už to nebude ono,ale je to zasejc těžký,když milujete svýho kamaráda....zažíváte s ním věci,které s partnerem nikdy nezažijete,smějete se spolu prostě chce to pečlivě zvážit

brunette

Jinak ano....já mám kolem sebe jen krásný kamarády a to je potom fantazie :-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.