barusee

Stalo se vám někdy, že se vámi poslaná zásilka na poště ztratila?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Zatím ne,ale nedělám si iluze,pošta je hroznej „ústav“.

Další odpovědi
coco

nee

Džuls

Toto ešte nie, ale už tretíkrát mi nedoručili lístok do schránky, že mám zasielku… Išla som na poštu a dávno tam bola. V tomto sa na nich vôbec nedá spoľahnúť.

Pralinka1979

Ano, stalo se mi to opakovaně 2× a v obou případech se jednalo o doporučený dopis ☹ A měla jsem to štěstí, že jsem byla informována od adresáta, že nic nedostal a tak jsem se po cca. měsíci obrátila na pobočku pošty v našem městě. Tam si vedoucí ofotila podací lístky (bylo to ve stejnou dobu – rozdíl asi 3 dny v podání dopisů). Za další měsíc jsem pak dostala za každý ten dopis 500,– Kč a přišel poté obyčejný dopis od České Pošty s omluvou.