terry

Stalo se vám někdy, že se vám lékař při návštěvě v ordinaci smál?

Nedávno jsem viděla v TV reportáž o škytavce a lékaři se smáli slečně, která škytala několik hodin, posléze i dnů.
Doplňuji:
Mě se to stalo taky. A věř, že to vůbec není příjemné, když máš potíže, potřebuješ pomoct a lékaři jsou tvé problémy k smíchu.

Nejlepší odpověď
zjentek

je smích a smích. To by chtělo dobře zvážit ty okolnosti

Další odpovědi
Děda Louda

Mám rád veselé lékaře. Veslá mysl – půl zdraví.

charliesheep

Nemám zkušenost se smíchem či snad výsměchem lékařů..Ale víš jistě,že vše co je v TV je pravda a nic než pravda?

anonymmm

můj obvodní lékař si pokaždé, když za ním jdu s problémem, nikdy neodpustí nějakou poznámku, člověku v tu chvíli není fakt do smíchu a on místo toho, aby vám pomhl, tak mu to přijde směšné

Lucijej

Se smíchem přímo ne, ale kdysi mi jeden psychoterapeut navážno řekl, že jsem divná. Do teďka nevím, co si o tom myslet.

bolak

Mě řek psycholog na škole že nejsem normální, já odpověděl „děkuju“.

Damiana

bolak: Nebyl to školník?:-D

bolak

Ne, byl vopravdovej z masa a kostí, měl na stěně vystavenej i diplom :) Navíc sem na něj nedávno koukal na znamylekar.cz, má tam asi 36 hodnocení a jenom jeden člověk mu dal víc jak 0 hvězdiček :D , prostě odborník na svém místě, při vstupu do ordinace tenkrát vítal pacienty slovy „tak koukám že jste se ještě nezabil“ (váždně si nevymejšlím)

A co ty, dívala ses taky na tyhle stránky, jak tě tví pacienti hodnotěj? :)

Lucijej

To se teď jako budem přebíjet?? :o)

bolak

doufal jsem v to :)

(tak nějak mi připadalo, že machrujš, na mě chceš udělat dojem :))