Alesh

Stalo se vám někdy, že když jste zavřeli oči, že jste stále viděli činnost, kterou jste ten den hodně dělali?

Já dnes celkem pařil tuhle skvělou hru http://www.su­perhry.cz/games/803/ a teď, když zavřu oči, tak furt vidím lítat „šípky“ (= malé šípy). 🙂
Jinak si tak matně vybavuji, že párkrát se mi něco podobného přihodilo po činnostech týkajících se prací kolem domu – rovnání dřeva, skládání uhlí, sušení sena apod.

Nejlepší odpověď
anonym

Jo – stalo se mi to…
Jednou jsem byl nucen pracovat na páse – a několi k dalších nocí se mi zdálo, že su tam furt…
🙂
Občas, když mám ´divoké´ sny, se mi ´to´ vrací´ – hrozné…
😉

Další odpovědi
badisko

Ano …jsem rybar takze …se mi to stavalo dost casto …ale jako mlademu dnes ..uz ne …

Questman

GTA: SA, to byl masakr, hlavně o prázdninách, to jsem často nemohl usnout i hodiny, protože jsem zavřel oči a hra pokračovala. Pamatuji si, že jsem dokonce jednou tak dlouho snil hru, že jsem zapomněl, že jsem v posteli a když se mi pak chtělo na záchod tak jsem se marně pokoušel sundat si sluchátka :DD

Jinak, to samé po letní brigádě ve fabrice – pořád jedna činnost, beze změny. To jsem pak měl při dvanáctkách fakt i zvukové halucinace a to bylo dost nepříjemné.
Doplňuji:
Ano, vlastně s tetrisem to bylo to samé, než se mi podařilo si zničit klávesnici na mobilu :D

ahold

Moc dobře to znám. v sezóně zalehnu, zavřu oči a už je vidím: Hřib dubový, křemenáč, lišky, suchohřiby atd. 🙂

marci1

Stalo a několikrát. Nejvíce mě zničilo sbírání brambor. Nejen, když jsem zavřela oči, ale celou noc jsem je sbírala a ráno jsem měla pocit, že jich bylo milión a bolelo mě z toho celé tělo. Ale ráno bylo pole vysbíráné ! 🙂 🙂 🙂

JuddH

Když jsem hrávala Tetris a usínala jsem, viděla jsem všude ty kostičky a v duchu jsem skládala. :D

Sůwa

Připojuji se k >ahold< – to jsou nádherné vidiny 🙂

badisko

nojo… Sůwa a co teprve .az je oidzinvi sezona lysohlavek …to mas pak vidiny ze se memuzes vymotat z lesa …