Avatar uživatele
Alesh

Stalo se vám někdy, že když jste zavřeli oči, že jste stále viděli činnost, kterou jste ten den hodně dělali?

Já dnes celkem pařil tuhle skvělou hru http://www.su­perhry.cz/games/803/ a teď, když zavřu oči, tak furt vidím lítat „šípky“ (= malé šípy). 🙂
Jinak si tak matně vybavuji, že párkrát se mi něco podobného přihodilo po činnostech týkajících se prací kolem domu – rovnání dřeva, skládání uhlí, sušení sena apod.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ahold, briketka10 před 3749 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jo – stalo se mi to…
Jednou jsem byl nucen pracovat na páse – a několi k dalších nocí se mi zdálo, že su tam furt…
🙂
Občas, když mám ´divoké´ sny, se mi ´to´ vrací´ – hrozné…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Ano …jsem rybar takze …se mi to stavalo dost casto …ale jako mlademu dnes ..uz ne …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Questman

GTA: SA, to byl masakr, hlavně o prázdninách, to jsem často nemohl usnout i hodiny, protože jsem zavřel oči a hra pokračovala. Pamatuji si, že jsem dokonce jednou tak dlouho snil hru, že jsem zapomněl, že jsem v posteli a když se mi pak chtělo na záchod tak jsem se marně pokoušel sundat si sluchátka :DD

Jinak, to samé po letní brigádě ve fabrice – pořád jedna činnost, beze změny. To jsem pak měl při dvanáctkách fakt i zvukové halucinace a to bylo dost nepříjemné.
Doplňuji:
Ano, vlastně s tetrisem to bylo to samé, než se mi podařilo si zničit klávesnici na mobilu :D

Upravil/a: Questman

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ahold

Moc dobře to znám. v sezóně zalehnu, zavřu oči a už je vidím: Hřib dubový, křemenáč, lišky, suchohřiby atd. 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Stalo a několikrát. Nejvíce mě zničilo sbírání brambor. Nejen, když jsem zavřela oči, ale celou noc jsem je sbírala a ráno jsem měla pocit, že jich bylo milión a bolelo mě z toho celé tělo. Ale ráno bylo pole vysbíráné ! 🙂 🙂 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JuddH

Když jsem hrávala Tetris a usínala jsem, viděla jsem všude ty kostičky a v duchu jsem skládala. :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Připojuji se k >ahold< – to jsou nádherné vidiny 🙂

před 3749 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

nojo… Sůwa a co teprve .az je oidzinvi sezona lysohlavek …to mas pak vidiny ze se memuzes vymotat z lesa …

před 3749 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek