Lorgins

Stalo se vám někdy, že jste usli ve vaně?

Doplňuji:
Omlouvám se, „usnuli“ 🙂 Děkuji za opravu :)

Nejlepší odpověď
anonym

Myslíš ušli? Ve vaně nechodím.
Možná máš na mysli ušly, stává se. Lepší jeden prd než lékařské konzilium.
Pravděpodobně to mělo být usnuli, jen jednou a vzbudila mne zima, chlad.

Další odpovědi

Stava se me to celkem casto… vetsinou mam dost popity. Vzbudi me zima, tak vypustim studenou a zase napustim teplou a jdu spat. :D

suaeda

Ve vaně ne, ale v termálních lázních v Německu v příjemně bublající vodě ano. Zhruba hodinku jsem si chrupnůl. Naštěstí mne nikdo nebudil a nevyháněl.

Drap

stalo

iceT

Nestalo,do vany se chodím koupat\sprchovat a ke spaní se ukládám do postele.

petra15

Lorgins, vim, co myslis…
Taky masturbuji ve vane proudem vody…super…
a potom je to na spanek…

Rocker

Naposledy v sobotu,po projížďce na kole.

veruberu

neustále :D