Bronzový

Stalo se vám někdy, že jste učinili VEČER nějaké závažné rozhodnutí a RÁNO se vám vaše volba zdála špatná či nesmyslná ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jasně...
Proto taky vzniklo přísloví: "Ráno moudřejší večera."...
;-)

Další odpovědi:

Zlatý

Stalo. Snažím se rozhodnout až ráno. :-))
"Vědci tvrdí, že teď získali důkazy, potvrzující staré přísloví. Je prý jednoznačně prokazatelné, že když máte problém k řešení, je lepší se na to vyspat.
Výzkum ukazuje, že právě spánek významně posiluje paměť a pomáhá mozku roztřídit nepřeberné množství informací, kterých se nám každodenně dostává.
"Není to jen tak, že bychom během spánku nějakým způsobem konzervovali vzpomínky. My si je přebíráme a v podvědomí dohledáváme jejich smysl. Spánek pomáhá našim zážitkům porozumět," říká Bob Stickgold, vedoucí studie provedené na Harvard Medical School."

http://www.dama.cz/…

Zlatý

ano, párkrát jsem už ležel a strašně se mi chtělo ..jenže pohodlnost mě nutí dělat stále ta samá rozhodnutí, která se ráno na povlečení jeví jako nesmyslná

Nikdy jsem neudelala rozhodnuti v ten den, nechavam si na to jeden, dva, tri dny. Ano, rano je moudrejsi vecera, ale....co se vam ted zda naprosto nemistne a jinak nejake, tak verte, ze po case nad tim ohnit nebudete a nebo naopak vzpomenete jaky jste byvali ;-)

to je nermální,...a mě se zase stalo, že jsem učinil rozhodnutí ráno a večer sem to musel přehodnotit, protože mě to přišlo nenormální,... :-D :-D :-D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.