Neonka

Stalo se vám někdy, že jste učinili VEČER nějaké závažné rozhodnutí a RÁNO se vám vaše volba zdála špatná či nesmyslná ?

Nejlepší odpověď
gecco

Jasně…
Proto taky vzniklo přísloví: „Ráno moudřejší večera.“…
😉

Další odpovědi
marci1

Stalo. Snažím se rozhodnout až ráno. 🙂
„Vědci tvrdí, že teď získali důkazy, potvrzující staré přísloví. Je prý jednoznačně prokazatelné, že když máte problém k řešení, je lepší se na to vyspat.
Výzkum ukazuje, že právě spánek významně posiluje paměť a pomáhá mozku roztřídit nepřeberné množství informací, kterých se nám každodenně dostává.
"Není to jen tak, že bychom během spánku nějakým způsobem konzervovali vzpomínky. My si je přebíráme a v podvědomí dohledáváme jejich smysl. Spánek pomáhá našim zážitkům porozumět,“ říká Bob Stickgold, vedoucí studie provedené na Harvard Medical School."

http://www.da­ma.cz/zdravi/ved­ci-radi-rano-moudrejsi-vecera-7063

zjentek

ano, párkrát jsem už ležel a strašně se mi chtělo ..jenže pohodlnost mě nutí dělat stále ta samá rozhodnutí, která se ráno na povlečení jeví jako nesmyslná

midlajs

Nikdy jsem neudelala rozhodnuti v ten den, nechavam si na to jeden, dva, tri dny. Ano, rano je moudrejsi vecera, ale…co se vam ted zda naprosto nemistne a jinak nejake, tak verte, ze po case nad tim ohnit nebudete a nebo naopak vzpomenete jaky jste byvali 😉

harik

to je nermální,…a mě se zase stalo, že jsem učinil rozhodnutí ráno a večer sem to musel přehodnotit, protože mě to přišlo nenormální,… 😁 😁 😁