poa.li

Stalo se vám někdy, že jste se ve snu zamilovali a pocit zamilování vydržel i několik následujících dní?

Odpovědi
stana73

Jasně,já jsem platonicky zamilovaná pořád,je jedno,jaký je to krasavec,třeba Vojta Dyk-což je pro mě zajíček,nebo teď mě „bere“ ministr zdravotnictví :)) .Prý v tom maji prsty hormony,tak jim můžem poděkovat.Jsou to asi pěkní divoši.

Terryle

No jasně :o) A kdyby několik dní. Takhle ze snu začínají skoro všecky moje platonický lásky – byla jsem takhle zamilovaná do hokejisty, později do seriálovejch postav… a klidně pak po nich vydržím platonicky slintat měsíce. Je to příjemný a neškodný, tak proč si soukromě nesnít. Někdo čučí na romanťárny v televizi, někdo si pohádky vymejšlí… :o)

SajmonModer

Stalo, stalo a pak jsm litoval, že to byl jen sen!