salsa verde

Stalo se vám někdy že jste omylem dobili kredit na cizí číslo?

A vrátila vám ta druhá strana dobití? Mně se to stalo jednou a kredit mi byl dobit na oplátku, řeknu vám že jsem to nečekala. Slušnost ještě nepřestala existovat.

Nejlepší odpověď
kropitko

Stal se nám opak,tedy mému synovi,někdo mu omylem dobil kredit za 1000 kč, bohužel jsem neměla tolik peněz,abych to mohla vrátit,tak jsme jim dobili za 200 kč a zbytek se řešil přes operátora,který do týdne dobitou částku předal tam kam patřila. Tak zase pro změnu oni dlužili nám 200 kč, hned po tom co operátor vše uvedl na pravou míru nám dobili kredit za 200, byla to docela legrace, pořád jsme si volali, myslím že jsme mohli provolat tak cca 300 kč, než se to vyřešilo.....

Další odpovědi
hanulka11

naštěstí mám paušál, ale kdyby se mi to stalo- byla bych mile překvapena, kdyby se mi to vrátilo-jako tobě
je to dobré zjištění -ještě dobrý člověk žije

anonym

A pak, že zázraky neexistují.

quentos

mám paušál, ale věřím – slušní ještě nevymřeli.

GM

Jednou se to stalo dceři, hodný pán, kterému dobila kredit, jí peníze obratem vrátil. Taky jsme to nečekali.