Deli

Stalo se Vám někdy to, co se Vám předtím v noci zdálo?

Já jsem párkrát takhle už „viděla“ dopředu nehodu, která se pak v mém okolí stala. Strašně mě štve, že to nedokážu nikomu rozmluvit.
Snad jen můj táta mi zcela věří, než sedne do letadla, ještě ten den mi volá, zda se mi nic nezdálo.
Před pár lety jsem takto v noci viděla nehodu tátova obytného přívěsu a říkám mu, že se mi zdálo, že se přívěst utrhl a spadl z kopce. Sen byl velice živý. Táta mi oponoval, že přívěs je zhruba měsíc po technické a není starý, a že sám ho včera kontroloval. Půjčil ho klientovi. Druhý den mi volal: „Sedíš? Jeli s tím do San Marina, v kopci se najednou přívěs utrhl a sjel z kopce do pangejtu.“ Jak se později zjistilo, šlo o vadu materiálu, na autě zůstal kus oje, na přívěsu druhý. Povolily železné šrouby, jako by je někdo rozlomil…
Podobných situací bylo víc, tahle byla ale nejsilnější a také jsem o snu se svým okolím mluvila den předtím, než se to stalo.

Zažili jste už něco takového? Co v takovém případě děláte?

Nejlepší odpověď
Andělé

Mě se to stává už dlouhá léta.Např.jsem viděla ve snu bezdětnou známou,která držela za ruku svého syna,brzy jsem se dozvěděla,že je těhotná a po čase porodila syna.
Nebo se mi zdálo,že hořelo a ve zprávách ukazovali rodinu,která přišla o dům,protože vyhořeli.
V r.2003 jsem měla sen,že řídím auto,v zadu sedí má dcera,v serpen­týnách jsem vyjela ze zatáčky a padaly jsme dolu..Sen se naplnil,na namrzlé vozovce v zatáčce jsem dostala smyk,vlítla do protisměru,narazila do protijedoucího auta,dcera seděla v zadu,díky bohu připoutaná,přežily jsme.Já měla 3× zlomenou pánev a otřes mozku.
Zdálo se mi také,že jsem seděla v buse,vedle mě seděl černovlasý kluk.Brzy na to jsem měla známost,jezdili jsme za sebou,bydlel v jiném městě a byl černovlasý…Těch snů bylo spousty a mám je dodnes.
Věřím na předtuchy,na silnou intuici.Někdo ji má vyvinutou méně,někdo více…:-)

Další odpovědi
zbynekplzen

Mě se to stalo asi 1–2* Není to časté ,přesto věřím ,že někdo má smysl tohle zažít mnohokrát,je dobré se z toho poučit, ikdyž se s tím moc nenadělá

deliris

Mě ne, ale kamarádce se to stává. Např. přijdu za ní v červeném kabátku a ona – to se nedivím, že máš na sobě červený kabátek, zrovna dneska jsem ve snu měla osobu v červeném kabátku..

chudst

Nezazili a – omlouvam se – neverim na to. Respektive ano, mohla jste mit nejakou neblahou predtuchu, vase podvedomi vedelo neco, co si nikdo jiny neuvedomoval a promitlo to do vaseho snu. Ale stejnetak to mohl byt pouze sen. Kdyzbyste neco takoveho rekla me, taky bych vas nebral moc v potaz. Stejne jako se mohou nekteri senzibilove strefit, kde se naleza nejake dite, tak se mohou i zdat sny. Je to jen o nahode. (Sny s nekym blizkym mohou byt produktem podvedomi, takze mohu pripustit, ze mohou byt pravdive. Ovsem pouze pokud se to tyka neceho, co muzete ovlivnit, co jste sama videla. Kdyzbyste ve snu videla, ze spadne letadlo s vasim tatinkem, neveril bych, ze se to stane. Nekdy to jsou proste jen sny.)

barnajka

Taky se omlouvám za svůj skepticismus, ale mám to dost podobně jako chudst. Jsem divný člověk – někdy na věci „mezi nebem a zemí“ věřím, někdy ne.. Neumím se definitivně rozhodnout :) V mnoha směrech jsem prostě dost přízemní realista – na co si nemůžu sáhnout, tomu nevěřím. Nechávám si ale otevřený zadní vrátka a vnímám to i tak, že dokud nebude jednoznačný důkaz, že duchové/UFO/před­tuchy atd.. NEEXISTUJÍ, něco pravdy na tom být může. Rozhodně nikomu jeho víru nevyvracím – minimálně už proto, že sama opravdu jednoznačný názor nemám. O malinko víc se příkláním asi k té skepsi, ale kdybych o vás věděla, že míváte předtuchy (nebo sny, co se následně plní) a zdálo by se vám např., že se moje letadlo zřítí, asi bych udělala všechno pro to, abych mohla let přesunout. Pro klid nás obou :)

Jinak co si tak vzpomínám, několikrát se mi moje sny opravdu vyplnily, ale spíš v tom hrála roli sugesce, podvědomí… případně bych to nazývala prachobyčejnou náhodou :)