Stalo se vám nebo viděli jste, jak obsluha v restauraci převrhla plato s nápoji nebo jídlem ?!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jistě,u sebe samé,když jsem roznášela pivo.Prostě to sklouzlo a polila jsem jednoho štamgasta,který mě řekl,že mu nevadí,že je durch mokrý,ale že bude smrdět jak pivovar.Jako odškodné dostal dvě piva grátis a bylo.
V jiné restauraci se jedné čísnici podařilo sundat a rozbít několik talířů,naštěstí už prázdných.Totiž asi takhle,kdo jen sedí za stolem a nechá se obsluhovat a nikdy si tu práci na druhé straně nevyzkouší,tak tomu se to kecá.Stane se to každému.

Další odpovědi:

Tak takhle jsem to nezažila, ale jednou jsem byla v restauraci, kde špunt
z číšníkem otevíraného sektu vyletěl a u protějšího stolu vysklil brýle jednomu "západnímu" cizinci. ... Docela trapas!

Zlatý

Ano viděl.V jedné veliké pražské restauraci nesl číšník obrovské plato s jídlem v jedné ruce,když jeden z hostů co procházel kolem nechtěně zavadil o číšníkovo plato.Vše se převrhlo a rozzuřený číšník začal hosta fackovat.Host byl cizinec (západní Němec)a dožadoval se příslušníků bezpečnosti.Byl mírně podnapilý. Po příjezdu VB byl legitimován a následně odvezen služebním vozem kamsi na stanici či na záchytku.

Zlatý

Ano viděl. Naštěstí jsem nebyl zasažen.

Jsem rád že jenom viděl, ale občas kámoši polijí, protože někteří mluví i rukama.

Bronzový

Ano, co je na tom? Každému se to občas stane, že mu něco spadne.
Mně se to nestalo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.