Rokio

Stalo se vám (nebo vašim blízkým), že jste byli obětí trestného činu, ale pachatel nebyl odsouzen?

Spáchal na vás (nebo na vašich blízkých) někdo trestný čin a pachatel nebyl za to odsouzen (např. pro nedostatek důkazů, protože vás držel v hrsti, pro nízký věk, pro zbavení svéprávnosti atd.)?

Odpovědi
hapiky

Občas mě přepadne žízeň, vyřídím si to sní jak se patří, proto nemůže být pachatelka odsouzena.

fildol

Chvíli jsem přemýšlel jestli to sem napsat.. ale budiž. Mojí – v té době ještě nezletilou – sestru znásilnili dva kluci z učňáku. Hodili jí něco do pití na oslavě narozenin její kamarádky. Druhý den jsme s tím šli na policii, ale doteď bez výsledku.
Mimochodem připravili ji tím o panenství. Ale ještě smutnější je fakt, že se za to ani nestydí a když je potkám, ještě se mi smějí do ksichtu.
Nejraději bych vzal nůž a..!!

Drap

Ano

cukrar

Ano.