Stalo se vám dnes už něco smolného či teprve nejistě vyčkáváte, když už je ten pátek třináctého?

Musím to zaklepat, ale zatím tedy žiju..... ale jsem na pozoru! Jak vidím černé kočky a zrcadla, tak se radši zastavím a zapřemýšlím jak zareaguji. Také nespěchám ze schodů jako obvykle, když mám ty mega velké zimní bufy. Mám špatný pocit, že by mě to dneska nemuselo vyjít a hodil bych hvězdu se sudy až dolů kde bych se rozlámal o botník.

https://pixaba­y.com/cs/p%C3­%A1tek-13-hypn%C3%B3za-pod%C3%ADvej-ko%C4%8Dka-1416145/

Odpovědi
marci1

Když budeš čekat, že se něco stane, tak si to přivoláš a stane se to. Každý den se stane něco malého, smolného. 🙂

ivzez

Čekala jsem, že to bude stejné jako všechny
dřívější pátky 13. → že se nic smolného nestane.

Přestože nejsem pověrčivá jsem s odpovědí jsem
radši počkala. Co kdyby… že?