Avatar uživatele
rtepp

Stalo se někomu že řidiči nerespektují přednost zprava na parkovištích supermarketů? Určitě nejsem sám.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, dědapetr, anonym, Deli před 4703 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

To je absolutně běžný jev denní,pokaždé když tam jedu vždy se někdo najde,kdo to nedodržuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

No , ja si myslim , ze to vime uplne vsichni , ze kdyz tam nejsou znacky , ze je vsude prednost zprava … , ale zaroven si vsichni o ostatnich myslime , ze to nikdo nevi , tak radeji porad predvidame… 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Já už to vím…
Odjížděla jsem od supermarketu a jela jakoby po „hlavní“ sběrné silnici. Z uličky mezi zaparkovanými auty jedno vyjelo – měla jsem mu dát přednost, bylo zprava. On to věděl, mně to v tu chvíli nějak nedošlo, ale naštěstí jsem to s nadávkami dobrzdila včas. Až doma mi došlo, že on byl v právu. Tak si to už budu pamatovat 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Kdyby jen na parkovištích. Nejhorší ale je, že ty co na pravidlo pravé ruky kašlou a my je raději pustíme tak je utvrzujeme v jejich bludu.
Nicméně největším problémem bezpečnosti silničního provozu jsou lékárničky, tak se od policie a dozoru na přednosti jízdy na křižovatkách asi nedočkáme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mj81

Kolega z práce se potřeboval zbavit nějaké staré škodovky. No a tak vzal škodovku a jezdil s ní po parkovišti u supermarketu podle předpisů a čekal, kdy ho někdo nabourá. I stalo se. Pojišťovna to vyhodnotila jako totálku, dotyčný vyinkasoval od pojišťovny peníze a auto skončilo tak jako tak ve šrotu. Geniálně jednoduché, jednoduše geniální 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek