Illines

Stalo se modou,chlapi v ruzovem.

Ruzove ponozky,ruzova kosile,kravata a dokonce i kalhoty pro muzske pokoleni.Jak tuto barvu vy muzi prijimate?Ja se usmivala nad ruzovym hlasatelem Tv.

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, ještě jsem nikoho nevšimla či neuvědomila si to. Neřeším to. Jen pro zajímavost jsem se podívala, proč tomu takt je. Ničemu se už nedivím.

Když by to ještě před několika lety bylo považováno za sci-fi, doba se mění a muži začínají mít stále více v oblibě i růžovou barvu, která vždy patřila spíše k ženskému pokolení. Jak se nám podařilo vypátrat, za tímto boomem stojí především razantní nástup zpěvačky Pink na poprockovou scénu. Tato jemná a něžná dívka si svým vystupováním a příjemným zjevem a zpěvem získala srdce mnoha mužských fandů a ti na zdůraznění sounáležitosti s ní začali nosit na sobě něco růžového.
Situace dokonce dospěla tak daleko, že někteří jedinci naprosto propadli jejímu kouzlu a založili sektu, jejíž česká odnož byla nedávno zaregistrována v Praze. Jmenují se Pink Panthers (neboli Růžoví panteři) a svou milovanou celebritu uctívají jako bájnou bohyni. Dost příznivců si už našla tato sekta i v naší vlasti a překvapivě hodně členů se rekrutuje především z řad dalších celebrit a sportovců. Vypadá to, že zpěvačka Pink v sobě skutečně má nějaké kouzlo, jímž dokáže manipulovat davy.
Krom některých fotbalistů (např. z Manchesteru United) nebo cyklistů se stal členem Pink Panthers také český basketbalový reprezentant David Šteffel. Ten sice na přímý dotaz ohledně svých růžových bot odpověděl oficiálně něco o limitované sérii bot na podporu boje proti rakovině prsu, mimo mikrofon se nám ale svěřil, jak to je ve skutečnosti: „Byl jsem na koncertě Pink před 3 lety a od té doby jako by našel můj život nový smysl. Jak jen to jde, následuji ji na jejích turné a neuplyne den, abych nebyl aspoň trochu růžovoučký. Kdybyste chtěli, můžu vám nabídnout aspoň DVD s koncertem Pink a růžového plyšáčka jako bonus k tomu a uvidíte sami, co to s vámi udělá!“
Pink očarovala i zástupce vedení T-Mobile, kteří nejen, že jí před časem poskytli prostor ve své reklamě, ale přejali její barvu za svou. Údajně se proslýchá, že během telefonátu na Infolinku T-Mobile hraje instrumentální skladba, která obsahuje podprahové sdělení o vyšším poslání Pink na tomto světě – jde prý o jakéhosi novodobého Mesiáše, či spíše Mesiášku, která má spasit lidstvo před zkázou. A protože muži stojí za většinou negativních jevů na této planetě, působí svým kouzlem především na ně. No, možná na tom něco bude…

Více zde: http://unbeli­evable.webnode­.cz/news/ruzo­va-barva-je-hitem-i-mezi-muzi/

Další odpovědi
anonym

Růžová košile v pánském obleku,vhodně doplněná kravatou..Prodávala se značková s vyšitou kytičkou(značku jsem zapoměla),byl to hit.Ostatně modrá barva také není jen ta „naše“ ženská.Vůbec mi na mužích tato barva nevadí,je to na vkusu a vhodné kombinaci ostatního oděvu.

briketka10

růžová se mi na mužích moc líbí a nemusí to být hned gay..
Itálie je plná můžu s růžovými tričky, společnost prostě chápe a zvykla si na něco nového, okouzlujícího a svěžího. Růžová barva na mužích ženy přitahuje a na hezkém těle vypadá opravdu nádherně. Člověk jen nesmí vypadat jako nenažrané prase..
viz článek :
http://patrik­vogl.cz/clanek/427-ruzova-barva-na-muzi-je-sexy.html
Doplňuji:
já růžovou nenosím, protože k ní mám odpor, jako malý jsme měly v dětském pokoji závěs s fialovorůžovými motivy, fialový koberec, červená křesla a červené postele no příšerné barvy na soutředení k učení, proto je nesnáším odmala brekeke..
ale na klucích a mužích mi vůbec navadí, nosí se i reflexní tkaničky v botách i nápisy na tričku a to je hezké..

anonym

Byla jsem kdysi se synem v restauraci, kde byl „růžovoučký“ barman. Růžovoučké ponožtičky, růžové tričenko a pusinku jak melounek. Usmíval se přerozkošně a syn z toho měl husí kůži. Pan barman byl obecně známý gej. Moc mi růžová k pánům nesedí. Když už se pro něco takového v oblečení rozhodnou, měli by velmi zodpovědně zvolit doplňky, aby do hodnocení své mužské osobnosti nemuseli zahrnout jednostrannou sexuální orientaci. K tomu totiž právě volba této barvy nepokrytě vyzývá.

mosoj

Typický příklad jak málo je ještě zle !! Když se společnost může zabývat ptákovinama.

Damiana

Podle mne „chlap“, který se dobrovolně navlékne do růžové od hlavy až k patě zas tak mužný není. Ostatně, který mužský by chtěl dobrovolně vypadat jako Barbie a penisem, navíc přidušená cukrovou vatou!
Něco jiného je to v TV. Tam muži moc na výběr nemají. Rozhoduje kostymérka a stylista (každý moderátor má svůj outfit a visage book, podle kterého se strojí). A hlavně muž se vždy obléká podle dámy. Takže, když bude třeba zprávařka v saténových lila šatech, chlapík vyfasuje alespoň lízatkovou kravatku. Může sice frflat, ale marně. Jenomže… Ti TV mani jsou schopní si na sebe nechat navléci kde co, na rozdíl od „civilů“. 🙂

Drap

Všiml jsem si toho. Nevím jak moc je to ovlivněno současnou módou, ale přinejmenším mě ti muži připadají tak trocu divní.

anonym

Nemohl jsem samozřejmě přehlídnout. Myslím, že v tom mají velký podíl i partnerky těch chlapů. Typická pražská nafintěná panička si vede svého špekatého podnikatele a sponzora do obchodu, tam to na něj natáhne jak šprcgumu a hustí do něj, jak není sexy a jak to není in. Chudák chlap ji nechce dělat ostudu a průser je na světě. Další typy chlapů, jako gaye a samolibé vyholené frajírky vysmažené ze solárka ani nemusím komentovat. Takže tak to vidím já a určitě to nepovažuji za šťastný nápad pro normálního chlapa.

led

Podľa môjho názoru je to móda dovezená k nám spoza Veľkej mláky, ako mnoho iných vymožeností. Ale podľa vkusu, žiaden dišput. Ak sa to konkrétnym mužom páči…
spomienka o vkuse:
Pamätám, keď krásnu nočnú scénu lásky na lagune v operete od Johana Strausa"Noc V Benátkach" (v modrej dekorácii) v istom juhobavorskom divadle (Nemecko, 1975) nasvietili na ružovo – cukríkovo.