Pokročilý

Stalo sa vám už, že ste niečo v nejakom filme pochopili, až keď ste si ho pozreli druhý krát? :D

Odpovědi:

Zlatý

Stává se mi to u všech filmů Davida Lynche.

Bronzový

Obcas ano. A obcas dokonce az kdyz si prectu knizku (napr. Saturnin, kde v knize je vysvetleno to, co je ve filmu jen nesmyslne naznaceno - "Skokana kdyz jeste zije ujima se policie" - narazka na skakavy krok tety Kateriny, ktera ale ve filmu chodi normalne).

Zlatý

Kdysi dávno to byl třeba Total recall s Arnoldem,těšila jsem se,kamarádka mě pozvala na tehdy nový film,no nějak jsem to nepobrala ani se mi moc nelíbil,ale za pár let jsem pochopila a dokonce se mi líbil.
Druhým filmem,na který si momentálně vzpomenu bylo Napiš si svou smrt s C.Goodingem jr.Tam jsem nějak nepochopila hned ten začátek,že se k hlavní postavě do domu o karnevalu vloupal někdo v masce s úmyslem zabít a mezitím pozoroval hlavní postavu.Ta cosi spisovala a trpěla samomluvou,a po tomto monologu se maskovaný lupič rozhodl nezabít tuto hlavní postavu a odešel.Ono šlo o to,že ten začátek se tak nějak odehrával jakoby na konci filmu a posléze se děj přemístil na začátek příběhu,jenže na tom začátku nebyla nijak uvedena časová osa děje.Jinak velmi dobrý film.

Bronzový

Na některé filmy se musím dívat vícekrát, abych to pochopil, Hlavně u detektivek. Stejně tak si některou knížku přečtu vícekrát. Pokud znám výsledek a charakter postav, mohu jejich reakce sledovat a nejsou pro mne neočekávané. Každé dílo by mělo uspokojit člověka už po prvním shlédnutí, nebo přečtení. Pokud to člověk dělá u jednoho díla vícekrát, určitě důvody nejsou nízká inteligence diváka, ale spíš hodnota díla.

Mnohokráte knihy filmy cokoliv....

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

teším sa, keď si pozriem celovečerný film o nepracujúcej bezdetnej žene, pôvodným povolaním šatnárka v divadle, ktorú manžel buď podvádzal alebo sedel v kriminále.

a som zvedavý, či ten film pochopím.
a napr i to, prečo bol vlastne takýto film natočený.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.