Stali jste se někdy obětním beránkem ?!

Nejlepší odpověď
led

Ano.
Niekto totiž musí byť zodpovedný.
Niekto si to uvedomuje, niekto nie. Niekedy vedúci sa stáva z titulu svojej funkcie tým obetným baránkom za výčiny podriadeného, niekedy podriadený v zmysle padajúceho … za výčiny vedúceho.
Nestalo sa vám napríklad v škole, že trieda trpela za spolužiaka (nehovorím o tom, či je to správne, alebo nesprávne)?
Aj my sme boli minulý rok tým obetným baránkom, ktorý trpel, v rozpore medzi lekármi a vládou.

Další odpovědi
huxa

Ano, již mnohokrát jsem se stal obětním beránkem dnešní byrokracie.

Drap

Zatím jsem neměl tu čest

Pee.Kleo

Ano, pamatuji si jen tu příhodu, když nikdo nechtěl v kempu do chatky s číslem 9, protože kolem ní šli samé povídačky. Když jsem viděla že se nikdo nechce přihlásit, hold jsem se objetovala já, jinak by to odskákala celá třída. Dostala jsem 20 bodů ze soutěže co pořádala naše škola. Někdy se to i vyplatí ;) Ovšem, má to své pro a proti.