Avatar uživatele
Jamajka

Stále se mi třesou ruce. Proč?

Hledala jsem na internetu, ale odpověď jsem nenašla. Během dne se mi klepou ruce, nevím ale proč. Ještě horší to je, když mám vystupovat někde, kde je hodně lidí; když mám trému. Myslím, že si toho všímají i lidé v mém okolí. Co to je, a jak mám tuto situaci vyřešit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3222 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Neteř měla třas rukou kvůli docela závažnému onemocnění štítné žlázy. Zajděte k lékaři.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

Ale toho si nikdo nevšimne, to si jen myslíš. Leda při pití čaje na návštěvě…:DDD
Doplňuji:
S tím se vůbec nezabývej…než se vdáš, tak to bude pryč. Vím – to je u žen častá, ale přechodná věc:DDD

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

--->> LÉKAŘ…

Příčin třasu rukou mohou být desítky, od třeba chladu přes hypoglykemii po vasoneurozu nebo poškození mozku – jak my máme tušit, kde tkví tvůj problém???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Příčin může být velmi mnoho. Zkus užívat magnezium ( hořčík ). Pokud nepomůže, navštiv lékaře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

stres, abstinenčný syndróm, neurologická porucha, neuróza, nádor a všeličo medzi tým.

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

U nás má třes rukou tříleté dítě od sousedů, když je rozčílené, prostě se mu třesou ruce. Paní říkala, že už jsou objednáni k neurologovi, zkus tam taky zajít co nejdřív.
Doplňuji:
Nebo žeby tohle?
http://psycho­logie.cz/porad­na/tres-rukou-cim-peclivejsi-jsme-tim-vice-stoupa-nase-napeti/

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na netu toho asi moc nenajdeš,snad by bylo lepší u felčara zjistit diagnozu,pokud to není jen tou trémou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Hledáš pomoc na nesprávném místě. Zajdi ke svému praktikovi on tě někam pošle na vyšetření.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Opravdu si dojdi k praktickému lékaři, který ti bez problémů napíše doporučení nejspíš nejdříve na neurologii.
Jestli nebereš léky, kde z příbalových letáků přečteš, zda nezpůsobují třes rukou, neodkládej to. Dělají to i některá antidepresiva.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek