Pokročilý

Stále se mi třesou ruce. Proč?

Hledala jsem na internetu, ale odpověď jsem nenašla. Během dne se mi klepou ruce, nevím ale proč. Ještě horší to je, když mám vystupovat někde, kde je hodně lidí; když mám trému. Myslím, že si toho všímají i lidé v mém okolí. Co to je, a jak mám tuto situaci vyřešit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Neteř měla třas rukou kvůli docela závažnému onemocnění štítné žlázy. Zajděte k lékaři.

Další odpovědi:

Stříbrný

Ale toho si nikdo nevšimne, to si jen myslíš. Leda při pití čaje na návštěvě...:DDD
Doplňuji:
S tím se vůbec nezabývej...než se vdáš, tak to bude pryč. Vím - to je u žen častá, ale přechodná věc:DDD

Zlatý

--->> LÉKAŘ...

Příčin třasu rukou mohou být desítky, od třeba chladu přes hypoglykemii po vasoneurozu nebo poškození mozku - jak my máme tušit, kde tkví tvůj problém???

Zlatý

Příčin může být velmi mnoho. Zkus užívat magnezium ( hořčík ). Pokud nepomůže, navštiv lékaře.

Zlatý

stres, abstinenčný syndróm, neurologická porucha, neuróza, nádor a všeličo medzi tým.

;-Q

Stříbrný

U nás má třes rukou tříleté dítě od sousedů, když je rozčílené, prostě se mu třesou ruce. Paní říkala, že už jsou objednáni k neurologovi, zkus tam taky zajít co nejdřív.
Doplňuji:
Nebo žeby tohle?
http://psychologie.cz/…

Na netu toho asi moc nenajdeš,snad by bylo lepší u felčara zjistit diagnozu,pokud to není jen tou trémou.

Zlatý

Hledáš pomoc na nesprávném místě. Zajdi ke svému praktikovi on tě někam pošle na vyšetření.

Stříbrný

Opravdu si dojdi k praktickému lékaři, který ti bez problémů napíše doporučení nejspíš nejdříve na neurologii.
Jestli nebereš léky, kde z příbalových letáků přečteš, zda nezpůsobují třes rukou, neodkládej to. Dělají to i některá antidepresiva.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.