Jamajka

Stále se mi třesou ruce. Proč?

Hledala jsem na internetu, ale odpověď jsem nenašla. Během dne se mi klepou ruce, nevím ale proč. Ještě horší to je, když mám vystupovat někde, kde je hodně lidí; když mám trému. Myslím, že si toho všímají i lidé v mém okolí. Co to je, a jak mám tuto situaci vyřešit?

Nejlepší odpověď
dudu

Neteř měla třas rukou kvůli docela závažnému onemocnění štítné žlázy. Zajděte k lékaři.

Další odpovědi
Agneta

Ale toho si nikdo nevšimne, to si jen myslíš. Leda při pití čaje na návštěvě…:DDD
Doplňuji:
S tím se vůbec nezabývej…než se vdáš, tak to bude pryč. Vím – to je u žen častá, ale přechodná věc:DDD

gecco

--->> LÉKAŘ…

Příčin třasu rukou mohou být desítky, od třeba chladu přes hypoglykemii po vasoneurozu nebo poškození mozku – jak my máme tušit, kde tkví tvůj problém???

marci1

Příčin může být velmi mnoho. Zkus užívat magnezium ( hořčík ). Pokud nepomůže, navštiv lékaře.

arygnoc

stres, abstinenčný syndróm, neurologická porucha, neuróza, nádor a všeličo medzi tým.

;-Q

anonym

U nás má třes rukou tříleté dítě od sousedů, když je rozčílené, prostě se mu třesou ruce. Paní říkala, že už jsou objednáni k neurologovi, zkus tam taky zajít co nejdřív.
Doplňuji:
Nebo žeby tohle?
http://psycho­logie.cz/porad­na/tres-rukou-cim-peclivejsi-jsme-tim-vice-stoupa-nase-napeti/

anonym

Na netu toho asi moc nenajdeš,snad by bylo lepší u felčara zjistit diagnozu,pokud to není jen tou trémou.

mosoj

Hledáš pomoc na nesprávném místě. Zajdi ke svému praktikovi on tě někam pošle na vyšetření.

pusinka50

Opravdu si dojdi k praktickému lékaři, který ti bez problémů napíše doporučení nejspíš nejdříve na neurologii.
Jestli nebereš léky, kde z příbalových letáků přečteš, zda nezpůsobují třes rukou, neodkládej to. Dělají to i některá antidepresiva.