stryda

Stale se mi objevuje na meilu.Byl jste automaticky od hlasen.

Stahnul jsem explorer9.Od te doby se mi objevuje jiny Seznam CZ.nez ktery jse mel nainstalovan.Na emailove adrese je napsano byl jste automaticky odhlasen.Prihlaseni puvodnim jmenem a heslem neni mozne.Poradte

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

IE 9 je pokud vím zatím jen beta, a v betách bývaj bugy, a tohle může být klidně bug :) takže pokud se s tím nechceš trápit nainstaluj si IE 8 – ten je stabilní a funkční. Popřípadě využij jiný prohlížeč – firefox, opera, chrome, safari.

Další odpovědi
anonym

Smažte všechny cookies. Pak vše bude v pořádku.