vita

Stále Peugeot 306 nestartuje!

Zdravím všechny majitele 306. Potrebuji poradit jestli tu někdo je?? Mam 306 1.4 kombi Palm Beach. Jel jsem do mesta,normalně jsem nastartoval ,pak jsem chtel znovu nastatrovat a nic. Starter s motorem toči ale nechytne.V servisu zjistili že nejde pal.čerpadlo,tak ho odskoušeli na přimo a normal běží,vratili zpět a opet nic,zkontrolovali pojistky,relat­ka,i na pc to bylo napichnuty a neukazalo to zadnou zavadu.Td mam auto u autoelektrikaře jestli nebude vadna kostra nebo zlomeny drat někde. Tak co s tim může byt???Díííky

Odpovědi
honza19hk

co třeba ucpaná palivová hadice. V nádrži nebo třeba v palivu může být nějaký bordel.

Pajtekk

Zkus snímače od Vačkové hřídele či od kliky zkus je proměřit nebo udělej obvod el. připoj si na to žarovku a tak zkusíš jestli nemáš nějaky drát v (_-_) Multimetrem bych neradil dělat přes pípací metodou.