žolik

Stále nám předpovídjí že se blíží konec světa,naposledy jsem zaznamenala 21 května mměl bít konec,dozvěděla jsem se to

večer ve správách,já tomu nevěřím aco ostatní.

Odpovědi
Bawinka999

Já si myslím ,že konec světa byl tolikrát ,že z tohoto také nic nebude .

dudu

Odborník na katastrofy upřesnil svoji vizi:
Americký kazatel Harold Camping už dvakrát předpovídal konec světa. Poprvé na září 1994 a podruhé na sobotu 21. května 2011. V tento den měl nastat soudný den, který se měl projevit obrovským zemětřesením a ohnivým deštěm. Jenže se nic nestalo. Camping teď tvrdí, že se spletl a konec světa bude za pět měsíců, 21. října.

dědapetr

Už jednou sem to psal,přestaňte se strašit.Co má přijít tak přijde a Vy proto žijte,užívejte si radosti života a nemyslete na voloviny.

annas

Přečti si různé názory, je jich hodně. Opět modrá lišta.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=konec+sv%C4%9B­ta+2012&sa=Vyh­ledat#1158

slad08

Konec určitě bude, ale ne teď a ani za 100 let.
Když to vezmu z hlediska naší planety ve vesmíru, tak předpokládaný konec života je za 1 100 000 let tzn. Slunce zvyšuje svůj výkon o 10% a a atmosféra na Zemi se začíná vypařovat a zaniká vše živé co kdy žilo.
Možná to ovšem může být i dříve pokud se naše planeta srazí s nějakým vesmírným tělesem.
Nevěřím na žádný Májský kalendář. Možná proběhne celosvětová revoluce, ale ne konec světa.