Děda Louda

Stále mi vrtá hlavou, k čemu

koni, když má sloni. Poradíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Reklamkám dochází inspirace, vše už tady nějak bylo, tak se pokouší opisovat parafrází „bóbika“, jenž ovšen stále zůstává nedostižný a nepřekonatelný.
Profíci sice hovoří o specifické vnímavosti české populace na skrytý, náznakový, absurdní až cimrmanovský humor, jenže tato reklama skomírá u dna nemotorných školáckých pokusů.

Další odpovědi
Damiana

Myslíš tu reklamu s Nightwork na mobilního operátora? Viděla jsem ji letmo a také mě to zaujalo – tak to asi svůj účel splnilo, stejně jako praštěné xxxtatatata…:-)
Řekla bych, že tam říkají něco o tom, že jejich auta musí mít hodně Koní a ten cizinec na to reaguje replikou, kterou uvádíš – nepochopením a zkomolenou češtinou… Asi to má být vtipné…:-)

Kohut57

Dnes je tolik reklam, které člověk přejde bez povšimnutí, že do značné míry platí, čím je debilnější, tím si jí spíše někdo vůbec všimne. Tak asi tak i tady.