terif

stále je mi zima, co s tím?

od doby, kdy se venku ochladilo, je mi pořád zima, i ve vaně mám studené ruce…doma je kolem 22 stupnu ale já, dá se říct pořád mrznu a sedím pod peřinou, nachlazená nejsem…nechci žádné tabletky, poradíte mi co by mi mohlo pomoct ?
Doplňuji:
opravdu zajímavé odpovědi..ale, mě spíše zajímalo, jestli nejsou nějaké přirodní potraviny, které by mi mohli pomoct s prokrvením končetit…sex se nedá provozovat po celý den, když máte i jiné povinnosti:)

Nejlepší odpověď
isteron

Tipoval by som chudokrvnosť, alebo nízky krvný tlak. Ja som mal podobné problémy po mojej operácii pred 9 rokmi, až doteraz. Treba to konzultovať s praktickým lekárom , alebo internistom .
Doplňuji:
Na prekrvenie je ginko biloba. V lekárni poradia.

Další odpovědi
mosoj

Prováděj kneipování a nemusíš nic brát.

Jinak

Omega 3
Gingo biloba
Vitamin C
Bílá vrba

Vše se da sehnat i v podobě čajů, když tě tablety tolik iritují.
Doplňuji:
Knaipování. óóh jak honosný název pro mytí se studenou vodou !!

Drap

Zvyš teplotu na 24

Elk

V tom přídaě se jedná o zanedbaný sex…!!!…?

anonym

Horký grog s pořádnou dávkou rumu ( nebo velkého panáka slivovice) a teplé ponožky na nohy. Zalez zpátky pod peřinu. No a potom už není možné, že bys neroztála.
Doplňuji:
Pokud je to stav dlouhodobý, tak hledej radu u lékaře.

Krakis

Nastrouhat zázvor na jemno, (na konvici tak polívkovou lžíci) zalít vařící vodou a po 15.-20.min.louhování přidat lžíci medu a celý citron (vymačkaný 🙂
A vypít co nejteplejší.....a zalíst do peřin,nejlépe z drahou polovičkou!
A jestli žádnou polovičku nemáš,pošli fotku 🙂

lota

Zázvorový čaj, svařáček… Zkusit můžeš třeba i zázvor, skořici jako hřejivé vůně do aromalampy.