Avatar uživatele
anonym

Stále fandíte D. Landovi?

http://magazin­.aktualne.cz/mus­limove-jsou-mi-pratele-napsal-daniel-landa-a-vyvolal-na-f/r~fc11fa248­c6911e5b745002590604f2e/­?utm_source=cen­trumHP&utm_me­dium=dynamicle­adbox&utm_con­tent=A&utm_ter­m=position-0
§§§§§§§§§§§§§­§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§­§§§§§§§

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-rikate-na-krasna-slova-daniela-landy#discussion

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? redy, briketka10, gecco, anonym před 3076 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Nefandil jsem mu nikdy a v poslední době se mi zdá, že není úplně duševně OK.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Jak jsem psal – to, že jeho muziku můžu neznamená, že bych s ním, jako člověkem, nějak souzněl…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Co ktomu dodat?
Každej si udělá vlastní názor…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Nikdy se mi nelíbila jeho hudba a
nevím co všichni na něm mají ani
proč je tak populární, jen pro pár
předělaných songů od Kryla?
Já si před ním na zadek nesednu.
To tedy ne.

gecco

Tos mě špatně pochopil lidem se zřejmě
líběj ty songy od Kryla a mě se hnusej :((

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

  1. to, že se mi líbí některé jeho písničky, některé texty jsou skvostné, vůbec neznamená, že mu fandím a ztotožňuji se s jeho názory.
  2. že je někdo muslim také neznamená, že je terorista.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

…od té doby jak se zcvokl ho nemusím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nelíbí se mi jeho písničky, texty ani jako osobnost. jediné, kde mě zaujal, bylo v roli ve filmu Černí baroni

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano,fandím mu jako muzikantovi a nevím proč sem cpeš mojí otázku ohledně jeho textu.
Co říkáte na krásná slova Daniela Landy,ta nemá s nějakýma fotkama nic společného.
Né každej muslim musí bejt hned terorista!!!
V naší zemi žije přes 10000 muslimů.
Fotka nic nedokazuje a strach z muslimů či islámu je v Česku poněkud bizarní. Alespoň zatím. Muslimové tu totiž tvoří jen zanedbatelný zlomek populace, jejich počet nijak zvlášť neroste, jejich komunita je roztříštěná, nijak radikální a dosud s nimi nebyly v Česku žádné výrazné problémy.
Poprvé se Češi doma historicky setkali s islámem v 10. století, kdy Prahu navštívil proslulý židovský arabsky mluvící kupec a diplomat Ibráhím ibn Jákúb. Svého času takto projezdil střední Evropu a z jeho pera pochází také nejstarší dochovaný popis Prahy. Když kupec zemi opustil, dlouhá století o muslimech Češi mohli jen slýchat. Kontakt s nimi neměli prakticky žádný.
http://tn.nova­.cz/clanek/drsny-vzkaz-islamskemu-statu-tohle-rika-otec-ceske-rodiny.html
Jinak jsem zásadně proti muslimům ,islámu a jakékoliv víře,protože každá víra vždy znamenala pro lidstvo jen hrozbu,války,týrání a zabíjení nevinných lidí.
Opakuji,každá víra v boha je zlo!
Tohle je pěkně napsané a i je zde video.
http://tn.nova­.cz/clanek/drsny-vzkaz-islamskemu-statu-tohle-rika-otec-ceske-rodiny.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

bol a je to pačlovek.
a najmä przniteľ kryla.

proste – nička. ako mnoho iných rádoby umelcov.

😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jugare, co ty odkazy na bulvár, potažmo na tn.novu, když stále lživě tvrdíš, že tam nechodíš?

před 3076 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Toto mi vyběhlo při zadání ,za to nemůžu,dal jsem jen odkaz.
Pro všechny humanistické, multikulturní, soucitné a pomáhající duše, co se mohou přetrhnout, aby se nějak zavděčily „uprchlíkům“:

Uvědomte si prosím, že podle Koránu, jste jenom jejich služebníci a cokoliv pro ně uděláte, cokoliv jim dáte, je z jejich strany považováno za pouhé splnění vaší povinnosti jako otroka svým pánům.
Vaše soucitnost a milosrdenství je chápáno (a interpretováno) Koránem, jako výraz ponížení, podřízenosti a přiznání nadřazenosti muslimů ostatním lidem. Čím lépe a více jim sloužíte, tím více jich bude chtít přijet a užít si dobrovolných otroků a (zejména) otrokyň.
Od malička je to takto učí. Po příchodu do Evropy se v jejich očích toto učení potvrzuje.

před 3076 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Briketko, toho Kryla já mu spíš zazlívám (zlatej Karel!)…
😉
Spíš jsem měl na mysli starší věci – Orlík…

před 3076 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

No já právě taky :((

před 3074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Gecco: Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.

před 3076 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Barbakane – to ty už (i) dneska taky…

před 3076 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kdyby tak vypomohl Jugar! 😁

před 3076 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

barbakane, to se ti povedlo 🙂

před 3076 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek