Stala se vám už v životě nějaká záhada?

Prosím popište mi ji
Doplňuji:
Děkuju, nejvíce zajímavá záhada měn přišla u Mirdas :)

Nejlepší odpověď
klumprt

Poměrně často něco naprosto záhadně ztratím. Mám třeba jistotu, že to musí být v nějaké místnosti, ale zjišťuju, že to tam prostě není. Což odporuje zákonu o zachování hmoty, a to je ta záhada 🙂

Další odpovědi
mosoj

Mně se dějí záhady neustále. Neustále mně mizí peníze z peněženky.

Mirdas

Jednou jsem šel přes park v zimě domů a potkal jsem stařečka, který se šoural k lavičce. Vyhnul jsem se mu a měl jsem z jeho pohledu nepříjemný pocit že kouká skrz mne a nebo mne vůbec nevidí.
Po pár metrech jsem se otočil zda nesedí v té zimě na lavičce pokryté sněhem, že snad když tak pomohu.
Ovšem nikde nebyl, přestože se neměl kam schovat a nikam z dohledu nemohl utéci. Nejvíce mne zarazilo, že jsem neviděl ve sněhu jeho stopy – jen ty mé.
Dodnes si to nedokáži vysvětlit.

gecco

Jasně…
Byli jsme s kámošem (a několika dalšími) okopávat vinohrad. Po celodenní namáhavé práci jsme šli spát – a ač (jak jsme se ráno domluvili) jsme oba šli spát s krásnou dcerou majitele vinohradu, probudili jsme se v posteli spolu…
Dodneška (a že už je to drahně let) si neumíme tuto záhadu-závadu, vysvětlit.

😉

vitek1724...

měl jsem v peněžence 5korun za minutu jen 3 a za pet minut zase 5kc.

anonym

Genetická mutace psychického genu v 21start a v 35 htovo.
Doplňuji:
nejsem disgrafik z vyžraným mozkem?
http://www.genetika-biologie.cz/mutace