Miroslavst

Stal se vám nějaký trapas a jak jste to řešili? Dá se vůbec nějak vybruslit z takového trapasu?

Musí být člověk dosti výřečný nebo jak se z takového trapasu dá vůbec vybruslit?

http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/224303-sexualni-trapasy-a-nehody-na-ktere-s-usmevem-vzpominame.html

Zajímá mě postup jak se zachovat.

Nejlepší odpověď
anonym

některé trapasy je lepší přejít mlčením nebot ani vysvětlit nejdou zvlášt když třeba chcete říct závozníkovi at jde s vámi místo složit tak souložit to je lepší mlčet a dělat že se přeslechl že jste to ani neřekli

Další odpovědi
Neonka

Trapas se mi mohl přihodit a veliký 🙂 .
Byla jsem na návštěvě u kamarádky a ona měla na stole položený poznámkový blok a velkými písmeny napsáno :
ŽEH – MANŽEL – K O
Já jsem se dost lekla, napadla mě spojitost, že snad její muž bude mít pohřeb.
Ona mi to vzápětí vysvětlila, zkratky měly připomenout :
žehlit manželovi košile ! 🙂

Jahoda

Stalo se to v červenci / srpnu (nevím přesně) minulého roku.

Bylo děsný vedro a já se procházela v kraťasích a tričku po náměstí. Najednou jsem dostala strašnou žízeň. Tak jsem si šla koupit Ondrášovku. Vyšla jsem z obchodu a napila. Přede mnou šla nějaká paní, která se na mě už z dálky usmívala a já pochopila, že tam dojde na pozdravení. (Paní jsem vůbec neznala). Tak jsem otevřela pusu, že pozdravím a bum! Najednou mi ty bublinky z Ondášovky vyletěly z pusy. Takže dokonalé říhnutí, byť to nebylo „plánované“. Teď se tomu směji, ale tehdá bych se zakopala do země.
Trapásků bylo samozřejmě více, ale k těm: No comment :DD