Avatar uživatele
Miroslavst

Stal se vám nějaký trapas a jak jste to řešili? Dá se vůbec nějak vybruslit z takového trapasu?

Musí být člověk dosti výřečný nebo jak se z takového trapasu dá vůbec vybruslit?

http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/224303-sexualni-trapasy-a-nehody-na-ktere-s-usmevem-vzpominame.html

Zajímá mě postup jak se zachovat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Elk, anonym, johana 56 před 4789 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

některé trapasy je lepší přejít mlčením nebot ani vysvětlit nejdou zvlášt když třeba chcete říct závozníkovi at jde s vámi místo složit tak souložit to je lepší mlčet a dělat že se přeslechl že jste to ani neřekli

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Neonka

Trapas se mi mohl přihodit a veliký 🙂 .
Byla jsem na návštěvě u kamarádky a ona měla na stole položený poznámkový blok a velkými písmeny napsáno :
ŽEH – MANŽEL – K O
Já jsem se dost lekla, napadla mě spojitost, že snad její muž bude mít pohřeb.
Ona mi to vzápětí vysvětlila, zkratky měly připomenout :
žehlit manželovi košile ! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Stalo se to v červenci / srpnu (nevím přesně) minulého roku.

Bylo děsný vedro a já se procházela v kraťasích a tričku po náměstí. Najednou jsem dostala strašnou žízeň. Tak jsem si šla koupit Ondrášovku. Vyšla jsem z obchodu a napila. Přede mnou šla nějaká paní, která se na mě už z dálky usmívala a já pochopila, že tam dojde na pozdravení. (Paní jsem vůbec neznala). Tak jsem otevřela pusu, že pozdravím a bum! Najednou mi ty bublinky z Ondášovky vyletěly z pusy. Takže dokonalé říhnutí, byť to nebylo „plánované“. Teď se tomu směji, ale tehdá bych se zakopala do země.
Trapásků bylo samozřejmě více, ale k těm: No comment :DD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek