lexx

Stahujete zdarma programy ?

Je to zcela legál ? Která firma má zájem dodávat sve výrobky bezplatně ? Namnoze jde o složité a elegantní produkty
jako AVG, Picasa, Zoner, Adobe, Ccleaner, Nero, MV player, Audio recorder deluxe, Mozzila, Avast, Ashampoo, CD Burner…a 1000 jiných.

Nejlepší odpověď
briketka10

stahuju a proč né, když to jde, mám jich docela dost Picasa3,Adobe,Ccle­aner,Avast,Moz­zila7,Ashampo­o,FLV.com.Dow­nloader,Kubík­SMS DreamerCom,Wi­namp,balíkyOf­fice,KMPlayer,Sky­pe,GoogleEarth,Un­deletePlus a další..

Další odpovědi
anonym

stahuji, stahuji.
legální to je :)
neboť jim za to jdou peníze a dělají si také jméno firmy :)

led

Pokiaľ je napísané v licencii freeware, prečo nie.