Alča M.♥

Stahujete z internetu filmy nebo písničky, nebo si radši zajdete do půjčovny?

Odpovědi
david22

Stahuji si poctivě, načerno písničky i filmy. Možná tím porušuji autorská práva, ale dělám to kvalitně. Takže kvalitně porušuji autorská práva :)

Kopta

Pokud by se šlo za stahování do vězení – jsou věznice plné a Češi by museli jít i do vězení v zahraničí. Každopádně stahuji rád a jen díky toho jsem se z kulturnil a z kulturňuji se každý den.