Minas

Stahujete torrentem, anebo klasicky 300 kB?

Bral jsem to jako omezené stahování na Ulož.to a tak…

Nejlepší odpověď
briketka10

Stahuju na těchto dvou na
Datoidu ze začátku dávají
pár GB zdarma a pak se
musí zaplatit já jsem vložila
99,– Kč a přihlásila se můžu
stahovat filmy, které nenajdu
na Ulozto.cz
http://datoid­.cz/?_fid=rez2
Ulozto.cz
Doplňuji :
Na Datoidu je rychlost stahování
až 700, to na Ulozto neznám tam
se to vleče, jak sopel z nosu 😁

Další odpovědi
cochee

A z čeho usuzuješ, že „300 kb“ je klasika? :-o

Awe

Stahuju běžně 6,8 mb, nevím kde bereš klasiku 300 kb :D

anonym

Stahuju z "ulož to"a je pravda, že pokud tam nemáš zaplaceno, tak to stahuje pomalu, ale není to pravidelné.V noci to stahuje rychleji.
Někdy taky stahuju z YOUTUBE a tam to jde rychle, ale nevím kolik mb/s.
A já nestahuju nejnovější filmy, mně stačí ty staré, které si pamatuju ze svého mládí a chtěl bych je ještě jednou vidět (nejhorší je vzpomenout si na název filmu).Kolikrát si ale říkám, co se mně na tomto filmu vlastně líbilo, vždyť to je tak roztáhané a děj je pomalý.Jenže tenkrát byla jiná doba a pomalejší, takže to vlastně nevadilo, když se ukazovala krajina či něco jiného.

Luxx

torrent

kablik

AWE si asi vymýšlí…

Awe

Proč myslíš? Až si pořídím optiku to bude terprve nářez

briketka10

lahny
Já na Ulozto neplatila nikdy ani
kačku a stahuju poměrně rychle 😁