HVIEZDAX

stahujem filmy z Uloz to vo Francuzsku pripojena na francuzsku internetovu siet,je to trestne?

Dostala som uz nieco malo odpovedi,potrebujem viac,prosim ak niekto vie viac,napiste mi,hladam stale na Googli,aj mam strach aby to nstahovanie nemalo nejake dosledky

Nejlepší odpověď
Lucijej

Stahování filmů je legání pouze v případě, že máte doma originál a nechcete si na cesty tahat nosiče. Taže si to nahrajete na uložiště a na místě cesty zase stáhnete.
Důsledky to může mít a nemusí. Jaká je pravděpodobnost, že chytí každého, který si stáhl byť jediný film?
To záleží jestli, si to risknete.

Další odpovědi
nargorn

ANO, je to nelegální. Jedná se o počítačové pirátství, porušování zákona o autorských právech.Téměř všechen obsah ulož.to jsou nelegální kopie dat. Je naprosto jedno v jaké zemi a na jaké „síti“ to děláte.

HelpMine

Podle me je to uplne jedno :) a piratstvi jzs to je dnes vsude a nikdo to neresi :))) :*