stahuje se na mě amnestie.

mam veřejne prospěšneprace odsouzen sem byl v roce2009dale sem odsouzen na rok řizeni motoroveho vozidla nemohu jezdit stahuje se na mě amnestie pada mi to dekuji .

Odpovědi
standa

Vaše otázka je dost zmatečná (zkuste si ji po sobě přečíst a pochopit ji), ale přesto se pokusím o odpověď.

Pokud se ve vašem rozsudku objevil paragraf 180d, tak se na vás ´amnestie´ částečně vztahuje, ale nejspíš jste se dopustil i trestného činu dle § 171 (maření výkonu úředního rozhodnutí) a na tento trestný čin se amnestie nevztahuje.

Pokud jste se dopustil trestných činů § 180d, § 171 tam vám bude překvalifikován trest, ale zákaz řízení vám nejspíš zůstané v původní výši.

Počkejte si na dopis od soudu, který byste měl dostat během měsíce ledna, zde uvidíte jak vám byl trest upraven.

Pokud žádný dopis nedostanete, tak se na vás ´amnestie´ jednoduše nevztahuje.