Stahování z Ulož to free

Stahuji a nějak nějak se to kouslo.. jde to nějak rozchodit? A nejde mě používat Download manager vůbec nereaguje.. děkuji

Nejlepší odpověď
P3p!no

U free se mi to stává docela často.Zkus počkat a nebo to stáhnout znovu.

Další odpovědi
annas

Opět dotaz na věc, o níž nic nevím. Bude někdo podrobnější a napíše ve své odpovědi víc?

ReHu

Ulož to také používám free a občas se to blokne či jinak to nejde.
Zkusím to za den či dva a většinou se to už povede.