LEONEK

STAHOVÁNÍ Z TORENTU

KDO MI MŮŽE PORADIT JAK MÁM POSTUPOVAT KDYŽ SI CHCI NĚCO STÁHNOUT Z TORENTU A ABY MI TO HLAVNĚ JELO JEDNÁ SE O HRY MUSÍM K TOMU MÍT NĚJAKÝ PROGRAM? DĚKUJI LEO

Nejlepší odpověď
anonym

1/ umí to prohlížeč Opera bez jakéhokoliv dalšího programu … podporu BitTorrent protokolu má implementovanou přímo její vestavěný správce stahování. Najdete si torrent na webu/trackeru klepnete na stáhnout/download. Na trackeru často musíte být registrováni (např na českém cztorrent, ale zahraniční isohunt to nevyžaduje)

2/ jinak pokud to prohlížeč neumí lze stahovat torrenty pomocí programu uTorrent (www.utorrent.com), ve kterém stačí soubor s koncovkou *.torrent otevřít, na základě informací v torrent souboru už uTorrent začne stahovat od dostupných peerů/seedů bez účasti prohlížeče.

//

zde je uplny prehled dostupnych bittorrent klientů pro různé platformy, všechny fungují v principu stejně.

http://en.wiki­pedia.org/wiki/Com­parison_of_Bit­Torrent_clien­ts

Další odpovědi
p-e-t

Dobrý den používám program uTorrent, tento program je spolehlivý a jednoduchý. http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/sdi­leni_souboru_%28p2p%29­/utorrent/?g[hledano]=uto­rrent&g[oz]=2­.0.2&g[up]=CZ+­lokalizace

Kdyz si chci stáhnout torent např. na nějaké stránce z torrenty kliknu jen na stáhnout torrent stáhne se mi asi taj zhruba 30 Kb soubor ten si jen pak otevřu a samo mě to už přesměruje do uTorrentu a stahuju. V tomto programu můžete, pozastavovat i zase pokračovat ve stahování. Tenhle program mohu jen doporučit.

Zdroj: Vlastní zkušenost :)