Pokročilý

STAHOVÁNÍ Z TORENTU

KDO MI MŮŽE PORADIT JAK MÁM POSTUPOVAT KDYŽ SI CHCI NĚCO STÁHNOUT Z TORENTU A ABY MI TO HLAVNĚ JELO JEDNÁ SE O HRY MUSÍM K TOMU MÍT NĚJAKÝ PROGRAM? DĚKUJI LEO

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

1/ umí to prohlížeč Opera bez jakéhokoliv dalšího programu ... podporu BitTorrent protokolu má implementovanou přímo její vestavěný správce stahování. Najdete si torrent na webu/trackeru klepnete na stáhnout/download. Na trackeru často musíte být registrováni (např na českém cztorrent, ale zahraniční isohunt to nevyžaduje)

2/ jinak pokud to prohlížeč neumí lze stahovat torrenty pomocí programu uTorrent (www.utorrent.com), ve kterém stačí soubor s koncovkou *.torrent otevřít, na základě informací v torrent souboru už uTorrent začne stahovat od dostupných peerů/seedů bez účasti prohlížeče.

//

zde je uplny prehled dostupnych bittorrent klientů pro různé platformy, všechny fungují v principu stejně.

http://en.wikipedia.org/…

Další odpovědi:

Pokročilý

Dobrý den používám program uTorrent, tento program je spolehlivý a jednoduchý. http://www.stahuj.centrum.cz/…[hledano]=utorrent&g[oz]=2.0.2&g[up]=CZ+lokalizace

Kdyz si chci stáhnout torent např. na nějaké stránce z torrenty kliknu jen na stáhnout torrent stáhne se mi asi taj zhruba 30 Kb soubor ten si jen pak otevřu a samo mě to už přesměruje do uTorrentu a stahuju. V tomto programu můžete, pozastavovat i zase pokračovat ve stahování. Tenhle program mohu jen doporučit.

Zdroj: Vlastní zkušenost :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.