Myšák V.

Stahování z internetu…

Poradí prosím někdo jak zrychlit stahování v opeře?Mám volnou wifi.Stahuju dva soubory najednou.Jeden jede rychlostí 24KB/s a druhý 96KB/s.Jinak to lítá ±300KB/s.Vím že stahování je ráno rychlejší ale chtěl bych stabilní rychlost j kakoukoli denní dobu.
Díky moc.M.
Doplňuji:
Měl jsem na mysli volnou wifi.Neplatím nic.Stahuju z ulozto.cz.Jen jsem myslel třeba nějaký program na zvýšení rychlosti stahování.Akce­lerátor.|Ale i tak díky za odpovědi.M.

Nejlepší odpověď
anonym

overte si rychlost pripojeni na adrese

www.speedtest.net, merte pravidelne treba trikrat za den, …

pokud zaznamenate vyrazne vykyvy, pak je to problem a tema, ktere je nutne resit s vasim poskytovatelem internetoveho pripojeni a DOZADOVAT se kvalitní služby …

prepokladam ze jste pripojen pomoci WiFi 2.4 GHz , pokud je to tak resenim by mohl byt prechod na mene zarusene pasmo 5GHz coz je spojeno s obvykle s jednorazovym vydajem kolem 2–3 tisic korun. To je vsak jen odhad, optimalni reseni vam nabidne vas ISP.

Pokud vas ISP problem nedokaze uspokojive resit, pak kontaktujte konkurenci s dotazem na nabidku stabilnejsi a spolehlivejsi sluzby (nejlepe na bazi ADSL, resp prenosu kabelem misto wifi).

Další odpovědi
rynek878

ono taky záleží odkud stahujete,pokud server nemá dostatečnou kapacitu,tak jakmile začne stahovat větší počet lidí okamžitě rychlost stahování klesne.
další měření zde:

http://rychlos­t.cz/vysledek/

http://schema­.upc.cz/speed/

http://www.dsl­.cz/test-mereni-rychlosti