karel1412

Dá se stahovat z Play ve vysoké kvalitě do počítače, aby šla písnička dál do různých programů?

Na hudbě Play platíme měsíčně 150 Kč a písničky klidně i koupíme samostatně, ale dá se stáhnout písnička ve vysoké kvalitě do počítače, aby šla dál do různých programů atd.?

Odpovědi
JájsemRaibek

Podle mého názoru i pokud si písničku koupíš, nemáš právo ji dále používat bez souhlasu vydavatele. Autorský zákon.

gecco

Nemám tušení, co míníš „vysokou kvalitou“ a k čemu chceš písničky dále používat…
😉
Nejkvalitnější je analogový záznam, ale ten, pochopitelně, nestáhneš.
Takže si definuj, jak kvalitní digital nejméně potřebuješ a takový (či lepší) stahuj, ne??