school12

Jak mám stáhnout videa z you-tube, mám-li program aTube Catcher?

Prosím, napište, na co mám kliknout. Díky moc.

Odpovědi
iceT

Otevřeš program,zkopíruješ url požadovaného videa na YT,vložíš do prvního řádku(je to tam česky napsané,další řádky jsou pak na další url)vedle řádku je pak možnost volby v jakém fotmátu,někde v okně je pak volba kam se ti to má stahovat.
Jinak zkus metodu pokus omyl,ale pokud jsi chytřejší než já, a já věřím že jsi,tak to dáš i bez omylu.Taky mě to nikdo neukázal,ten program je česky,tam není co zkazit.

Lamalam

Už se to řešilo mnohokrát. Viz http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=stahov%C3%A1ni%­20videa

CZ Adam

Vložíš tam URL videa a pak klikneš na stáhnout. A potom ještě vyber kvalitu.