jirka21kufr

Stahování velkého souboru z internetu- jaký použít download manager

Jaký download manager použít, aby stahoval první den část souboru, druhý den další část souboru, třeti den dalsi cast…atd
Mám pomalý internet a celý najednou bych soubor nemohl stahnou

Odpovědi
anonym

Takový, který je schopen navázat na přerušené stahování.

badisko

Rozhodne tento …JDownloader …

Program JDownloader je manažer stahování z internetových úložišť, jako je například Rapidshare. Je naprogramován v jazyku Java, takže jej lze využívat nejen pod operačním systémem Windows, ale také pod Linuxem, MacOS či jiným systémem podporujícím Java aplikace.

Hlavní předností tohoto programu je možnost nastavit stahování do určité složky, následně program automaticky rozbalí stažený archív (lze nastavit cílové umístění rozbalovaných souborů) a archívy, které rozbalil, po sobě program smaže. Tím máte v rukou komplexní řešení, kdy jen přidáte odkaz do fronty a program se o vše postará již sám.

Hesla si program ukládá do vnitřní databáze hesel. Na každý archív pak aplikuje postupně všechna hesla a až najde to správné, pak jej rozbalí. Jedinečnost je v tom, že časem získáte slušnou databázi hesel. Soubory na Rapidshare mají někdy stejná hesla, odkazy na fóra nebo jiné názvy, a v případě, že najdete odkaz ke stažení bez hesla, máte slušnou šanci, že zafunguje heslo již v minulosti využité.

kopirovano ze stahuj.cz … http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/dow­nload_manazery/jdow­nloader/?g[hledano]=jdow­nloader&g[oz]=0­.9581
Jednoduchy prehledny …funguje na Jave.. takze se da pouzit jak na Wondows… tak pod Linux… je v cestine
Doporucim ale verzi 2 ..sice je beta …ale je stabylni …ke stazeni primo na officialnich strankach… http://jdownlo­ader.org/downlo­ad/offline… ikdyz pisou ze neni v konecnem stabilnim stavu ..tak s nim zadny problem nemam …
Pokud mas napriklad ..Eset internet security … tak ho pri instalaci vypni …nebot ti vyhodi noc se mu nechce pracovat s Web instalatorem …oznaci ho potencionalne nebezpecny …ale je to bezpecne …jo a je dobre mit nainstalovanou nejnovejsi Javu ..ikdyz to neni podminkou …

cochee

Záleží také, odkud stahuješ. Některé servery přerušované stahování nepodporují, takže by ti byl download manager stejně nahouby.