mikik

Stahování souborů z internetu¨?

Dobrý den.Chci se zeptat.Potřebuji stáhnout dokument z banky nebo výpis za telefon anemůžu to uložit do počítače nejde ani když skenuji z tiskárny.Ještě před týdnem mě to normálně šlo a nemohu na to přijít.Žádný program jsem nesmazal.

Nejlepší odpověď
SonsyMite

Jakou hlášku to píše? Vypadá to na problém s HDD

Další odpovědi
Michal Kole

To je nějak moc problémů najednou.

Pokud to engine internetbankingu neumožňuje, tak si asi nepůjde výpis stáhnout. taky je možné, že je to placená služba.

U toho skenování zkuzte reinstalovat ovládače k tisárně/skeneru

láďa1

Tak si co ofotit plochu na které máš dokument-Prt Sc/klávesa vpravo nahoře/ a malování a uložit a tisk??