Avatar uživatele
samicek333

Stahování souborů přes Google Chrom

Dobrý den, když si chci stáhnout nějaký soubor přes Google Chrom, vždy se mi automatický začne ukládat na disk C, jenže já potřebuji, aby se mi ukládal na disk D, jak to změnit?
Doplňuji:
Jen mě zajímá, jestlui se to dá nějak změnit, mám tu i jiné prohlížeče, ale ty mi zničehonic přestali fungovat, když najedu na nějakou stránku, hned se zobrazí nějaká tabulka, že došlo k chybě a vypne se to, google chrom funguje až na tohle dobře…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Adri .. před 4647 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ella

Vpravo na horní liště symbol klíče → Možnosti → Pod pokličkou a tam máte Stahování – stáhnout do: pole, kde máte současné úložiště, tak hned vedle je „změnit“ a tam si vyberete kam chcete aby se vám soubory ukládaly

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

nepoužívejte google chrom.

co dodat.

takže vážně:

pokud vám nejdou prohlížeče, něco není v pořádku.

buď:
dát do pořádku počítač, nebo reinstalovat OS (někdy je to nejrychlejší řešení (rychlejší, jako hledání chyb)).

ve vašem případě bych se pustil do té reinstalace.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
DDarent

Nahoře je takovej ,,klíč'' tak na něj klikněte (pod křížkem) a vyberte možnosti objeví se vám nastavovací menu a tam klikněte na pod pokličkou a zobrazí se vám různé nastavení, takže si tam najděte stahování a dejte zmněnit. pak už si jenom najdete disk na který to chcete.....

Arygnoc: fakt dobrá odpověď!!!!
(ironie kdyby to někdo nechápal)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek