DusanOrlik

Stahování písniček

Zdravím,chci se zeptat.Odkud stahujete písničky a dávate si je do mobilu?Já používám web mp3skull.com nebo program aTubeCatcher nebo VDownloader.Jenom nevím,jak stahovat,aby byla písnička kvalitní,originalní (žádný remix a mix) a hlasitá.Stahoval jsem už hodněkrát a někdy ta písnička byla tak potichu(a to sem měl v mobilu hlasitost na nejvyšší),že to nešlo moc slyšet.Díky za tipy. :)

Odpovědi
www

Dušane, dnes už je to horší se stahováním v přijatelné kvalitě. Naštěstí vše už mám a dnes to lze z YT, ovšem musíš oddělit nějakým free programem hudbu od obrázků a pak v dalším free upravít (zesílit).

Uzumakyeli

Já si je stahuju z Youtube Dowloaderu ;)Jo dávám si je do mobilu;)