panenka

Stahování hudby

Dobrý večer chtěla bych se zde někoho zeptat zda by mi mohl napsat stránky kde si mohu stáhnout všechny písničky zdarma.u mp3 nadruhou jsem si všimla že když chci např písen z pearl harbor si stáhnout není tam k dispozici .Proto zde chci někoho poprosit zda by mi mohl napsat stránky kde se dají vyhledat i starší klipy včetně novinek děkuji.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Panenko, já to dělám tak, že skoro každou písničku najdu na stránkách youtube.com, kde zadám název nebo zpěváka. Pak si vyberu která je nejlepší nebo originál. Potom si otevřu stahovač-atube catcher, zde zadám kód uvedený u skladby a zvolím stažení v mp3. A je to.

Další odpovědi
Tombik

Pokud chete klipy, tak tradičně doporučuji youtube.cz. Pokud hledáte mp3 můžete využít třeba jen googlu a za název písničky vložit mp3 download.