Heřman

Stahování her přes internet – možnost hrát

Dobrý den. Chci se zeptat jestli jdou nějaké hry stáhnou z internetu které se po nainstalování mohou hrát bez připojení k internetu např.: stolní hry, herní sada, (stará hra) sim city, … . A potřeboval bych vědět odkud se to dá stahovat takové hry (instalace>hned hrát). Děkuji za odpověď Heřman.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Jestli se aspoň trošku popereš s angličtinou ( fakt stačí jen trochu), pak skvělé hry se dají stáhnout z MyPlayCity.com ( jsou free). Mají nádhernou grafiku a pěkně procvičí hlavinku. Další hry se dají stáhnout z www.stahuj.cen­trum.cz, tam se dá navolit jestli mají být free a pro jaký OS, nebo z www.slunecnice.cz. Všechny se musí stáhnout a následně nainstalovat. Oblíbená hra Scrabble je pod názvem CrissCross2.

Další odpovědi
Nikkol

zkuste to tady.
https://www.war-forum.net/index­.php/board,5.0­.html
nebo potom pokud znáte název hry, tak uložto.cz