Markéta Dl.

Jak zvětšit rozlišení při stahování fotek z aplikace Android Facebook?

Ahoj, mám Facebook jako aplikaci, ale mám problém. Když stáhnu fotku z Fb, a když ji zvetším, tak má nízký rozlišení. I když si prohlížím fotky na Fb přes apk, tak je to samý. Mám Samsung Galaxy Grand Neo Plus Duos. Prosím o radu.

Odpovědi
anonym

fotky se na facebook nahrávají v omezeném rozlišení, nikoliv v původním které vzniklo při focení. Takže podle mne facebook ti vyšší rozlišení ani nabídnout neumí, je prostě optimalizovaný jen pro obrazovky ne pro tiskárny.

Jinými slovy facebook opravdu není dobrý archiv pro vaše fotografie které byste si jednou chtěl vytisknout.

mosoj

Jo, jo, matematika je matematika tu neoblbneš.