KatkaM

Stahování filmů z uloz.to

Jak poznám na serveru ulozto.cz, který film je v původním znění s titulky?

Nejlepší odpověď
Shuffle

Většinou je vedle názvu filmu pomlčka titulky,nebo zkus v popise filmu,já stahuji z share-rapid.Podle mě jsou tam filmy nejvyšší kvality.

Další odpovědi
chudst

Co ho treba jednoduse hledat pod anglickym (…) jmenem a eventuelne doplnit pripadnou zkratku jazyka – EN (…)? Pokud ho chcete naopak cesky, zadejte cesky nazev a CZ (dabing, atp.). Vetsinou to vyjde a najdete ho.

DDarent

EN dab

prostě napiš název filmu a za to dej EN… prostě podle názvu…

RomanP

Já osobně kontaktuji emailem dotyčné autory co to tam vložili a ptám se na potřebné informace