Stahování filmů s kodeky - pokračování

Moc děkuji oběma za odpovědi. Vyzkoušela jsem nejprve ten kodek - filmy šly přehrát, ale bohužel se zasekávaly. Pak jsem si nainstalovala VLC media player a je to perfektní. Filmy jdou bez problému přehrávat i přetáčet.
Ještě bych ráda vyřešila druhou část mého problému. Filmy se mi stahují jako neúplné. Např. film s kapacitou 945 MB se mi dnes stáhl pouze s velikostí 240 MB. V okně stahování probíhalo vše v pořádku, bylo vidět , jak MB přibývají až do konečných 945 MB. Nakonec bylo stahování dokončeno, žádná chyba se nenahlásila. Tento film jsem stahovala hodinu a celkově už 3x a pokaždé stejný „problém“. Vše vypadá jako by to bylo v pořádku, ale není. Pokaždé jsem zkoušela jiný zdroj a jinou kapacitu. Nechápu, kdo ty zbývající MB „žere“, kam se poděly????? Může to souviset s rychlostí připojení k internetu??, protože mě nic jiného už nenapadá. S rychlostí teda dost bojuju a někdy je to na mrtvici. Mám bezdrátový internet a rychlost stahování bývá (když to dobře jde) tak zhruba 270 kb/s.Budu ráda za vaše odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jaky pouzivas prohlizec? Nedavno tady nekdo resil, ze chrome pri stahovani z ulozto zlobi. Zkus jiny prohlizec.
Rychlost netu, pokud nedochazi k vypadkum s tim nesouvisi, ovsem pri vypadku by nemel hlasit korektni stazeni.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.